Blog
Neden E-ticaret Yapmalıyım?
Ülkemizdeki e ticaret hacminin 15 milyar Dolar civarlarında olduğunu söylemiştik. Bu kadar kısa sürede e ticaretin bu denli hızlı büyüme kaydetmesi pek te şaşırtıcı değil. İnternet üzerinden ürün almanın veya satış yapmanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 

 

 

KVK Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.
Türkiye'nin en büyük GSM ürünleri distribütörlerinden KVK'nın ürünlerinin satışını yapan e-ticaret siteleri için, müşterilerin ödemelerinin doğrudan KVK sanal posları üzerinden KVK'da bulunan cari hesaplarına aktarılabileceği Sanal Pos Entegrasyonu geliştirilmiştir.

 

 

 

Teknolojinin Delisiyiz!
Dünya sürekli yeni gelişmeler ışığında değişiyor. Yeni teknolojik gelişmeler, artık tüm insanları aynı derecede ilgilendiriyor. Tüm insanların ortak hobisi olmuş durumdadır. Bilgisayarlar, cep telefonları, mp3 çalarlar, vs. daha nice teknolojik cihazlar herkesin merakını çekmekte ve kullanım alanına girmektedir.

 

 

Elektronik E-ticaret
Globalleşen dünyamızda değişim gösteren alışkanlıklarımızın en önemlilerinden biri de alışveriş alışkanlıklarımız oldu. Değişen alışveriş alışkanlığı internete taşındı. Yeni satış yöntemi Elektronik Ticaret. Düşük maliyet, bol çeşit, kolay ulaşım işte bunların hepsi bir arada sunan mağaza; Yeni Nesil Elektronik Ticaret Siteleridir.

 

 

Çocuklarımız ve Bilgisayar
Bilgisayar; çocukların yaşadıkları deneyimlerini yönlendirmelerine hızlarını ayarlamalarına ve kendilerini rahat hissettikleri zorluk derecesini seçmelerine yardımcı olur. Ayrıca Çocukların bilgi toplarken çeşitli becerilerini (okuma yazma seçme sınıflandırma vb) kullanmalarını sağlar.